Airless stříkací zařízení Tritech T5 a T7

Ligraco CZ, s.r.o. » Produkty » Stříkací technika » Aktuality » Airless stříkací zařízení Tritech T5 a T7

TriTech T5 a T7 jsou navrženy a vyrobeny v nejmodernějším obráběcím centru. Výsledkem přesnosti, efektivity výrobních procesů a dlouhodobé tradice ve výrobě airless stříkacích zařízení je inovace v designu s využitím vysoce kvalitních materiálů.

 

 

 

 

 

t5

T5 Airless stříkací zařízení

Specifikace
Max Tip 0.025
Max GPM 0.60 (2.20 LPM)
Motor HP 1.1 HP
Váha (Stand) 37 lbs (17Kg)
(Lo-Car 67 lbs (30Kg)
(Hi-Cart) 76 lbs (30Kg)
 
T7

T7 Airless stříkací zařízení

Specifikace
Max Tip 0.027
Max GPM 0.70 (2.66 LPM)
Motor HP 1.40 HP
Váha (Stand) 47 lbs (21.3Kg)
(Lo-Cart) 77 lbs (35Kg)
(Hi-Cart) 77 lbs (35Kg)
 

TriTech T5 a T7 jsou navrženy a vyrobeny v našem nejmodernějším obráběcím centru UNION, NJ. Výsledkem přesnosti, efektivity výrobních procesů a dlouhodobé tradice ve výrobě airless stříkacích zařízení je inovace v designu s využitím vysoce kvalitních a jedinečných materiálů. Používáme vysoce kvalitní hliník pro všechny vnější části, které jsou pevné. Jednotka běží bezporuchově a hladkou vnější konstrukci je snadné udržet v čistotě. Vysoká kvalita a přesnost výroby je zaručena tím, že celý výrobek je montován v naší společnosti s využitím kolektivních zkušeností. To znamená, že nová zařízení pracují s vyšším výkonem kratší dobu a ušetří více použitého materiálu.

Tato zařízení jsou jednoduchá na používání a mají dlouhou životnost. Jsou vyráběna s vysokou přesností a na základě dlouhodobých zkušeností s výrobou v tomto oboru. Zařízení splňují mnohé vaše nároky na pracovní čas a efektivitu práce.

TriTech T5 a T7 jsou postaveny tak, jak potřebujete.